Mesaj gönder
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. Şirket Profili
Şirket Profili
Ev >
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. Şirket Profili
Hakkımızda
Kişiler
Kişiler: Ms. Abby Zou
Faks: 86-755-8996-0061
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. Şirket Profili
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Ana pazar:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya
İşletme Türü:
Üretici
Çalışan sayısı:
50~80
Yıllık satış:
500000-6000000
Kuruluş Yılı:
2007
İhracat c.c:
80% - 90%
Şirket Detayları

Shenzhen Tunsing Plastik Ürünler Co., Ltd. 2007 yılında kurulmuştur ve Çin'in Shenzhen şehrinde 10.000 metrekarelik bir alanı kaplayan teknolojinin ön saflarında yer almaktadır.Yüksek Lisans ve Doktora mühendisliği tarafından yönetilen profesyonel bir polimer teknolojisi ekibine sahiptir.Şirketimiz Ar-Ge, çeşitli modifiye sıcakta eriyen yapıştırıcılar, sıcakta eriyen yapışkan granüller, sıcakta eriyen yapışkan film, sıcakta eriyen yapışkan toz, fonksiyonel film kaplama, ultra-ince kriyojenik toz öğütme ve kalıp kesme ürünlerinin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Firmamız malzeme analiz deneyleri, ısıl analiz deneyleri, mekanik performans deneyleri ve çevre deneyleri için çok fonksiyonlu laboratuvara sahiptir.Çift vidalı su altı kesme test makinesi, döküm çekme test makinesi, sıyırıcı kaplama test makinesi, sıvı nitrojen kriyojenik öğütme test makinesi ile deneysel atölye.Ar-Ge, gelen malzeme, planlama, üretim, kalite ve diğer bağlantıları sistematik olarak kontrol ederken, aynı zamanda müşterilerin farklı ihtiyaçlarının işleme ve uygulama testlerini simüle edebilmektedir.

 

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 1

 

İmalat ekipmanı:

Şirketimiz şu anda dört set fonksiyonel sıcakta eriyen yapışkan film ve fonksiyonel film döküm üretim hatları ile donatılmıştır.

Üç set sıcakta eriyen yapışkan film kazıyıcı kaplama üretim hattı, temel olarak standart makinelerin, standart malzemelerin ve standart spesifikasyonların üç standart seri üretim modunu gerçekleştirir.Tüm hat, otomatik kızılötesi kalınlık kontrolü, otomatik çevrimiçi algılama OCR optik kusur tanıma sistemi ile donatılmıştır.

Şirketimiz standartlaştırılmış seri üretime ve mükemmel çevrimiçi test sürecine ve veri tabanına sahiptir.Modifiye edilmiş bir sıcakta eriyen yapışkan su altı granülasyon üretim hattı vardır, esas olarak farklı fonksiyonel sıcakta eriyen yapışkanların modifikasyonu için pazar talebini karşılamak içindir, tam otomatik ultra ince kriyojenik öğütme üretim hattı, yıllık 2.500 ton toz sıcak eriyik üretimi ile yapıştırıcı, yuvarlak bıçak kombinasyonu kalıp kesme ve düz bıçak kombinasyonu çapraz kesim ve hassas kayma mili sarma ve dilme makinesi ve bir dizi kompozit ünite.

 

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Şirketimiz, yaygın olarak kullanılan granüller, filmler ve tozlar gibi farklı malzeme ve işlevlere sahip TPU, PA, PES, Poliolefinler, SBS, SIS, EVA, EAA ve diğer sıcakta eriyen yapışkan serisi ürünlerin Ar-Ge, üretim ve satışında uzmanlaşmıştır. 3C elektronik, 5G, Otomobiller, hassas aletler, tıbbi bakım, valiz, el çantası, spor malzemeleri, giyim, ayakkabı, şapka vb.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 3

Şirket, ISO9001:2015 kalite yönetim sistemi, ISO 14001:2015 çevre yönetim sistemi ve ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi sertifikasını geçti ve Ar-Ge'nin tüm yönlerini sistematik olarak kontrol etmek için ERP ve ISO9001'in iki yönlü standart kombinasyon modelini benimsiyor. malzeme girişi, planlama, üretim ve kalite.Tüm ürünler RoHS, REACH, Oeko-tex gibi çevre koruma standartlarına ve diğer çevre standartlarına uygundur ve çevre dostu bir fabrika yaratmaya kararlıyız.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 4
Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 5

Müşteri ziyareti

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 6

 

 

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 7

 

Akıllı Kartlar Fuarı 2018

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 8

 

Güven Teknolojisi 2018

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 9

 

Son olarak, web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sorularınızı memnuniyetle karşılıyoruz.Bizimle bağlantı kurmanızı ve birlikte dostça ilişkiler kurmanızı memnuniyetle karşılıyoruz!

  

 

 

 

OEM/ODM

Shenzhen Tunsing Plastik Ürünler Co., Ltd.2007 yılında kurulmuştur ve Çin'in Shenzhen şehrinde 10.000 metrekarelik bir alanı kaplayan teknolojinin ön saflarında yer almaktadır.Yüksek Lisans ve Doktora mühendisliği tarafından yönetilen profesyonel bir polimer teknolojisi ekibine sahiptir.Şirketimiz Ar-Ge, çeşitli modifiye sıcakta eriyen yapıştırıcılar, sıcakta eriyen yapışkan granüller, sıcakta eriyen yapışkan film, sıcakta eriyen yapışkan toz, fonksiyonel film kaplama, ultra-ince kriyojenik toz öğütme ve kalıp kesme ürünlerinin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Ürünler 3C elektroniği, 5G, yeni enerji, tıbbi bakım, spor malzemeleri, bagaj, giyim ve ayakkabıda kullanılmaktadır.

 

Şirketimiz şu anda dört set fonksiyonel sıcakta eriyen yapışkan film ve fonksiyonel film döküm üretim hatları, üç set sıcakta eriyen yapışkan film kazıyıcı kaplama üretim hatları ile donatılmıştır, temel olarak standart makinelerin, standart malzemelerin üç standart seri üretim modunu gerçekleştirir ve standart özellikler.Tüm hat, otomatik kızılötesi kalınlık kontrolü, otomatik çevrimiçi algılama OCR optik kusur tanıma sistemi ile donatılmıştır.Şirketimiz standartlaştırılmış seri üretime ve mükemmel çevrimiçi test sürecine ve veri tabanına sahiptir.Modifiye edilmiş bir sıcakta eriyen yapışkan su altı granülasyon üretim hattı vardır, esas olarak farklı fonksiyonel sıcakta eriyen yapışkanların modifikasyonu için pazar talebini karşılamak içindir, tam otomatik ultra ince kriyojenik öğütme üretim hattı, yıllık 2.500 ton toz sıcak eriyik üretimi ile yapıştırıcı, yuvarlak bıçak kombinasyonu kalıp kesme ve düz bıçak kombinasyonu çapraz kesim ve hassas kayma mili sarma ve dilme makinesi ve bir dizi kompozit ünite.
Modifiye edilmiş granülasyon, fonksiyonel film kaplama, kriyojenik ince öğütme, kalıp kesme ve hassas dilimlemeyi entegre eden bir bileşik fabrikadır.

Tarih

Shenzhen Tunisng Plastic Products Co., Ltd, 2007 yılında kuruldu. Gelişmiş sıcakta eriyen yapışkan film ve yüksek moleküler teknikte profesyonel teknik ekiplerin on bir yıllık yolculuğunda.Araştırma ve geliştirme (Ar-Ge), üretim ve satışı bir araya toplar.Hammaddelerden filme kesinlikle ISO9001 ile uyumludur.

Şu anda firmamız iki ithal sıcak eriyik yapışkan granül modifiye hattı ile donatılmıştır (su altı özelliklerinde pelet üretir.).Yılda 2.000 ton üretim yapıyor.Ayrıca iki set 1,6M ekstra geniş boyutlu Hot Melt Yapışkan Film kaplama hattımız var (Yılda 5000000 metreden fazla üretin.).Üç tam NC kızılötesi otomatik kenar kesme makinesi ve bir dizi yüksek hızlı özel dirençli kırışıklık bileşik ünite.Granül yapar, film yapar, Dilme ve lamine film kombinasyonudur.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Bizim takım

Bizim takım

 

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Şirketimizin 50'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Ana departmanlar Ar-Ge departmanı, kalite departmanı, üretim departmanı, işletme departmanı vb.

 

Tunsing Ar-Ge ekibi, satış ekibi ile birlikte deneyimli profesyonel polimer araştırma ve geliştirme personeline sahiptir, farklı alanlardaki müşteriler için yapıştırıcı gereksinimleri sağlıyoruz.

 

En gelişmiş ithal üretim makinesi ve test cihazları, ürünlerimizin Diferansiyel Tarama Kalorimetrisi (DSC), yüksek düşük sıcaklık test odası, densimetre, Fla sıcak pres, eriyik akış indeksi makinesi vb.

 

Ürünlerimiz RoHS uyumludur ve ayrıca ISO9001 sertifikası aldık.Tunsing sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor.