Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. Şirket Profili
Şirket Profili
Ev >
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. Şirket Profili
Hakkımızda
Kişiler
Kişiler: Ms. Tina Chen
Faks: 86-755-8996-0061
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. Şirket Profili
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd.
Main Market:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya
Business Type:
Üretici
No. of Employees:
50~80
Yıllık satış:
500000-6000000
Kuruluş Yılı:
2007
Export p.c:
80% - 90%
Şirket Detayları

Shenzhen Tunsing Plastik Ürünler Co, Ltd. 2007 yılında kurulmuş ve 10.000 metrekarelik bir alanı kapsayan Shenzhen City, Çin'de teknolojinin ön saflarında yer almaktadır.On beş yıldan fazla sıcakta eriyen yapıştırıcı geliştirme ve uygulama geçmişi.Yüksek Lisans ve Doktora mühendisliği tarafından yönetilen, Ar-Ge, Üretim ve satışları entegre eden profesyonel bir polimer teknolojisi ekibine sahiptir.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Şirketimiz çok işlevli bir polimer malzeme laboratuvarı ile donatılmıştır: eriyik akış indeksi test cihazı, DSC, viskozimetre, fourier transform kızılötesi spektrometre, rotasyonel reometre, soyma kuvveti test cihazı, itme test cihazı, bükülme bozulma test cihazı, termal kapsülleme ekipmanı, programlanabilir sıcaklık nem odası ve diğer yüksek -hassas malzeme analizi ve malzeme test ekipmanı;araştırma ve geliştirmeyi, gelen malzemeleri, üretimi ve kalite kontrolünü garanti ederken, müşterilerin farklı ihtiyaçlarının uygulama testlerini de simüle edebilir.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 1

 

İmalat ekipmanı:

Dört set fonksiyonel sıcakta eriyen yapışkan film ve fonksiyonel film döküm üretim hattı ve üç set sıcakta eriyen yapışkan film bıçak kaplama üretim hattı, temel olarak standart makinelerin üç ölçekli seri üretim modunu, standart malzemeleri ve standart özellikleri gerçekleştirir, tüm hatlar otomatik kızılötesi kalınlık Kontrolü ve otomatik çevrimiçi algılama OCR optik hata tanıma sistemi, seri üretimi standartlaştırırken paralel ve mükemmel çevrimiçi algılama süreci ve veritabanı ile donatılmıştır.Modifiye edilmiş bir sıcakta eriyen yapışkan su altı peletleme üretim hattı, esas olarak, farklı fonksiyonel sıcakta eriyen yapışkanların modifikasyonu için piyasa talebine cevap verir.Yıllık 2.500 ton sıcakta eriyen yapışkan toz üretim kapasitesine sahip tam otomatik ultra ince kriyojenik öğütme üretim hattı.Beş takım hassas kayma mili sarma ve dilme makinesi.Bir takım bileşik makine.Granülasyon, fonksiyonel film kaplama, ince öğütme, hassas dilme ve birleştirme işlemlerini entegre eden endüstriyel bir bileşik fabrikası.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Firmamız, yaygın olarak kullanılan granüller, filmler ve tozlar gibi farklı malzeme ve işlevlere sahip TPU, PA, PES, Poliolefinler, SBS, SIS, EVA, EAA ve diğer sıcakta eriyen yapıştırıcı serisi ürünlerin Ar-Ge, üretim ve satışında uzmanlaşmıştır. 3C elektronik, 5G, Otomobiller, hassas aletler, tıbbi bakım, bagaj, el çantaları, spor malzemeleri, giyim, ayakkabı, şapka vb.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Şirket, ISO9001:2015 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti ve araştırma ve geliştirme, gelen malzemeler, planlama, üretim ve kalitenin tüm yönlerini sistematik olarak kontrol etmek için iki yönlü standartlaştırılmış ERP ve ISO9001 kombinasyon modelini benimser.Tüm ürünler, RoHS, REACH, Oeko-tex, California 65, halojen raporu, PFOA, PFOS, PAHS, HBCDD vb. gibi çevre koruma standartlarına uygundur ve çevre dostu bir fabrika yaratmayı taahhüt eder.


Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 4

Müşteri ziyareti

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 5

 

 

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 6

 

Akıllı Kartlar Fuarı 2018

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 7

 

2018

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 8

 

Son olarak, web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sorularınızı sıcak bir şekilde karşılıyoruz.Bizimle bağlantı kurmanızı ve birlikte dostane ilişkiler kurmanızı memnuniyetle karşılıyoruz!

  

 

 

 

OEM/ODM

Ürünlerimiz sanayinin her türünde yaygın olarak kullanılmaktadır. Sıcak eriyik yapışkan metal, metal, plastik, deri, elyaf, kumaş, ahşap ve benzeri kumaşları bağlayabilir

İyi satış sonrası servis sundu.
İyi eğitimli ve profesyonel satış personeli burada tüm sorularınıza cevap vermeye ve sorunları çözmeye hazırdır. Ürünlerimizden memnun değilseniz veya bu süreçte ortaya çıkan herhangi bir kalite problemi varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İstemi teslim süresi: anlaşmadan sonra 15 gün içinde, size hızlı teslimat garantisi vereceğiz
Esnek ödeme koşulları: T / T, L / C, O / A, Western Union, Paypal vb.
Bizimle olan ticari ilişkiniz herhangi bir üçüncü taraf için gizli tutulacaktır.

History

Shenzhen Tunisng Plastic Products Co., Ltd, 2007 yılında kuruldu. Gelişmiş sıcakta eriyen yapışkan film ve yüksek moleküler teknikte profesyonel teknik ekiplerin on bir yıllık yolculuğunda.Araştırma ve geliştirme (Ar-Ge), üretim ve satışı bir araya toplar.Hammaddelerden filme kesinlikle ISO9001 ile uyumludur.

Şu anda firmamız iki ithal sıcak eriyik yapışkan granül modifiye hattı ile donatılmıştır (su altı özelliklerinde pelet üretir.).Yılda 2.000 ton üretim yapıyor.Ayrıca iki set 1,6M ekstra geniş boyutlu Hot Melt Yapışkan Film kaplama hattımız var (Yılda 5000000 metreden fazla üretin.).Üç tam NC kızılötesi otomatik kenar kesme makinesi ve bir dizi yüksek hızlı özel dirençli kırışıklık bileşik ünite.Granül yapar, film yapar, Dilme ve lamine film kombinasyonudur.

Çin Shenzhen Tunsing Plastic Products Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Our Team
Bizim takım

Şirketimizin 50'den fazla çalışanı var. Ana bölümler Ar-Ge departmanı, kalite departmanı, üretim departmanı, iş departmanı vb.

Tuning Ar-Ge ekibi, satış ekibi ile birlikte profesyonel polimer araştırma ve geliştirme kadrosu yaşadı, farklı alanlarda müşteriler için yapıştırıcı gereksinimleri sağlar.

En gelişmiş ithal üretim makinesi ve test aletleri ürünlerimizi Diferansiyel Taramalı Kalorimetre (DSC), yüksek düşük sıcaklık test odası, densimetre, Fla sıcak pres, eriyik akış endeksi makinesi ve benzeri gibi kaliteli hale getirir.

Ürünlerimiz RoHS uyumludur ve ayrıca ISO9001 sertifikası aldık. Tuning sizinle işbirliği için sabırsızlanıyor.